O pohár VŠESTRANNOSTI

18-06-20

O pohár VŠESTRANNOSTI

T. J. Sokol Lety pořádá pro VŠECHNY zájemce závody ve všestrannosti - O pohár VŠESTRANNOSTI! Jedná se o závody pro děti ve věku 4 -14 let!

Co si představit pod pojmem „závody ve všestrannosti“? Jedná se především o měření sil zejména v atletických disciplínách jako je  skok do dálky, sprint, vytrvalostní běh, hod oštěpem, vrh koulí, překážkový běh, skok přes švihadlo, ….

Propozice:

Termín konání:                pátek 26.6.2020

Prezentace:                     7:30-8:00 prezentace školkových dětí

9:30-10:00 prezentace školáků (po předání vysvědčení)

Akce bude trvat do cca 13:00. Děti lze vyzvednou mezi 13:00-16:00. V tuto dobu bude pro děti zřízena hlídací služba.

Místo konání:                  areál Sokola Lety (Sokolská 12, 252 29, Lety)

Startovné:                         DOBROVOLNÉ

Zajištěno:                         oběd, pitný režim po celý den, ovoce, ceny pro nejlepší účastníky

Určeno pro:                      VŠECHNY děti ve věku 4 – 14 let, LETOVÁKY I PŘESPOLNÍ, PRO ČLENY I NEČLENY! Pozvěte i své kamarády a kamarádky!

Sebou:                               sportovní oblečení (dle počasí), sportovní obuv, láhev na pití, ručník, příbor, plavky a dobrou a usměvavou náladu

Přihlášky:                          Je nutné se závazně přihlásit do středy 24.6.2020 na tento e-mail nebo na tel.č. 777 579 146 (Pavel Václavek) e nebo na tel.č.  733 568 403 (Katka Kabilková)

Akce se uskuteční při minimální počtu 20ti účastníků! V opačném případě bude akce zrušena!

Věříme, Že Vás tato „netenisová“ akce zaujme a sejdeme se v hojném počtu v Letech na sokolce! ????

Na akci se těší

Sokolové Katka, Pavel, Petr a David